18 лет на рынке образования за рубежом, 1278 учебных заведений в 15 странах мира, 5758 клиентов выбрали нас, 27 наград, 524 сертификата!
Киев, ул. Лаврская 16, офис № 8
схема проезда

Регистрация: admission@prostudy.org

Главная Международные экзамены

Получение IELTS сертификата

Что такое IELTS?

Структура экзамена IELTS

Регистрация на IELTS

Подготовка к IELTS

Результаты экзамена IELTS

Что такое IELTS?

International English Language Testing System

IELTS — провідний тест англійської мови у світі. Щороку понад 1,2 мільйони кандидатів складають його, відкриваючи шлях до міжнародної освіти та працевлаштування.

Складайте IELTS, якщо ви:

 • плануєте вступити до англомовної школи, коледжу чи університету
 • збираєтеся емігрувати до Великобританії, Канади, Нової Зеландії, Австралії чи іншої англомовної країни
 • плануєте відвідувати курси у англомовних країнах
 • зацікавлені у вдосконаленні володіння англійською мовою.

Сертифікат IELTS вимагається при вступі до освітніх закладів в усьому світі, а також в ході іміграційного процесу в ряді країн. Якщо ви прагнете навчатись, працювати чи мешкати в англомовних країнах, запрошуємо скласти IELTS у Британській Раді.

ОБЕРІТЬ ВАШ МОДУЛЬ

IELTS має дві версії. Рівень кандидата оцінюється за дев´ятибальною шкалою.

 • Академічний модуль підходить для тих кандидатів, які бажають навчатись в університеті закордоном. Майже всі університети у Великобританії, Сполучених Штатах та інших країнах вимагають сертифікат Академічного модулю IELTS.
 • Загальний модуль розроблений для осіб, які прагнуть отримати середню освіту в англомовній країні, емігрувати або взяти участь у тренінгових програмах чи програмах обміну.

Тести на сприйняття на слух і мовлення однакові для обох модулів, проте тести на читання й письмо відрізняються.

БРИТАНСЬКА РАДА В УКРАЇНІ:

 • пропонує іспити в будь-якому місті України 24 рази на рік — зазвичай двічі на місяць
 • реєструє кандидатів онлайн на будь-яку з фіксованих екзаменаційних дат
 • надає безкоштовний 30-годинний онлайн курс самопідготовки усім зареєстрованим кандидатам
 • випускає результати на 13 день після іспиту
 • надає доступ до результатів онлайн
 • надсилає додаткові п´ять копій результатів на офіційні адреси безкоштовно
 • пропонує підготовчі курси та одноденні інтенсивні підготовчі семінари

ВСЕСВІТНЄ ВИЗНАННЯ

IELTS визнається понад 6 000 інституціями в 120 країнах. Сертифікат вимагається освітніми установами у Великобританії, Австралії, Новій Зеландії, Сполучених Штатах та європейських країнах. Чимало інших організацій використовують IELTS в ході імміграції, підбору персоналу, фахової реєстрації та підвищення кваліфікації.

Головна перевага IELTS полягає в його всесвітньому визнанні. Скористайтесь Глобальною системою визнання IELTS — інтерактивним інструментом пошуку університетів, професійних організацій, працедавців та урядових установ, що визнають IELTS.

Международные экзаменыЧтобы узнать больше, скачайте брошюру IELTS «Information for candidates»
(PDF, 105 Кб)

Структура экзамена IELTS

Что надо знать про экзамен IELTS

 Экзамен IELTS состоит из 4 частей:

 • Аудіювання (30 хвилин)
 • Читання (60 хвилин)
 • Письмо (60 хвилин)
 • Мовлення (11–14 хвилин)

Загальна тривалість іспиту — 2 години 45 хвилин. Ознайомтеся з безкоштовними зразками іспитів IELTS.

Перші три частини складаються в один день, а мовленнєва частина може бути призначена в той самий день, або протягом семи днів до або після дати іспиту

ЧИННІСТЬ РЕЗУЛЬТАТІВ

Склавши іспит, ви отримаєте сертифікат з вашим підсумковим балом — від 1 до 9. Сертифікат також містить оцінки всіх чотирьох частин. Результати є чинними протягом двох років.

ПОРІВНЯННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

IELTS та інші Кембриджські іспити пов´язані з Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти (Common European Framework of Reference).

Регистрация на сдачу экзамена IELTS

Информация для кандидатов

Для того, щоб зареєструватись для складання іспиту IELTS вам необхідно:

1. Зареєструватися онлайн

Введіть вашу особисту інформацію в реєстраційну систему онлайн. Будь ласка, уважно прочитайте розділи Ваші права, ДеклараціяВідмова від відповідальності та Політика конфіденційності Британського Ради перед тим, як починати реєстрацію. Виконуйте послідовно інструкції для реєстрації он-лайн. Після закінчення реєстрації роздрукуйте останню узагальнюючу сторінку та підпишіть її. Як тільки ви закінчите процес реєстрації, ви отримаєте електронною поштою лист із підтвердженням реєстрації з вашою особистою інформацією та унікальним реєстраційним номером.

Международные экзамены

2. Внести оплату

Сплатіть вартість екзамену згідно інструкцій реєстраційної системи не пізніше, ніж за 5 робочих днів після реєстрації. Будь ласка, принесіть з собою роздрукований лист з підтвердженням реєстрації. Оплата може бути здійснена готівкою у Британськії Раді в Києві або у нашому представництві в Одесі, Донецьку, Львові, Харкові, Дніпропетровську чи Запоріжжі. Дивіться години роботи представництв. Примітка: кандидати можуть сплатити за екзамен у Запоріжжі тільки в тому разі, якщо екзамен буде проводитись в цьому місті.

3. Надати документи

Подайте під час оплати, або перешліть звичайною чи кур´єрською поштою протягом 5 днів після реєстрації пакет документів:

 • 2 кольорові фотокартки розміром 4х5 см, зроблені не раніше, ніж за 6 місяців. Ви повинні бути на світлому фоні і дивитися прямо. Не приймаються фотографії в окулярах. Будь ласка, вкажіть розбірливо ваше ім´я та дату екзамену на звороній стороні фотокарток
 • копії двох документів, які Ви візьмете з собою у день іспиту (наприклад, закордонний паспорт та український паспорт)
 • підписану роздруковану узагальнюючу сторінку реєстраційної форми

ІНФОРМАЦІЯ

Кандидати, що подали заявку на складання іспиту IELTS, отримають від Британської Ради на свою електронну адресу наступну інформацію:

 • лист із підтвердженням реєстрації
 • пароль до Road to IELTS — он-лайн матеріалів для підготовки до іспиту. Ви отримаєте 30-годинний безкоштовний курс від Британської Ради для самостійної підготовки до іспиту. Унікальний пароль, який ви отримаєте після реєстрації, буде дійсним до дня іспиту, на який ви зареєструвались, і протягом одного тижня після цієї дати
 • детальну інформацію про час та місце проведення іспиту (приблизно, за один тиждень до іспиту). Якщо Ви не отримали електронного листа чи телефонного повідомлення від нас до середи перед іспитом, будь ласка, напишіть нам або подзвоніть за номером (044) 490 5600.

ГРУПОВА РЕЄСТРАЦІЯ КАНДИДАТІВ

Ми приймаємо групові заявки на проведення іспиту. Будь ласка, повідомте екзаменаційний відділ Британської Ради стосовно такої заявки. Однак кожен кандидат з групи повинен буде здійснити реєстрацію он-лайн індивідуально.

СПИСОК ОЧІКУВАННЯ

Якщо ви пропустили термін реєстрації на обрану вами дату, ви все ще маєте шанс скласти іспит саме в цю дату. Напишіть елктронного листа до екзаменаційного відділу Британської Ради у Києві за адресою ielts@britishcouncil.org.ua, щоб отримати інформацію про наявність місць на цю дату. Якщо на момент вашого зверення вільних місць не буде, ми можемо записати вас у список очікування. Цим ми не гарантуємо вам місця в основному списку, проте одразу повідомимо вас про появу вільного місця. Зауважте будь ласка, що кандидатам зі списку очікування можете бути запропоноване місце, яке звільнилося, і їм буде необхідно здійснити оплату і надати пакет реєстраційних документів за дуже короткий час. Список очікування складається на певну дату і не розповсюджується на інші. Якщо ми не зв´язались з вами, вам слід зареєструватись на наступну найближчу дату у відповідності з загальною процедурою.

ОСОБЛИВІ ПОТРЕБИ

Кандидати, що потребують створення особливих умов для іспиту, повинні звернутися з проханням про створення таких умов і надати медичну довідку зі штампом і підписом лікаря за три місяці до дати іспиту.

ВІДМІНА АБО ПЕРЕНЕСЕННЯ ДАТИ ІСПИТУ

Для відміни іспиту вам необхідно заповнити спеціальну форму.

Якщо заява про відміну іспиту подана раніше, ніж за 5 тижднів до його дати, Вам повертається 75% вартості іспиту.

Якщо заява про відміну іспиту подана пізніше, ніж за 5 тижднів до його дати, вартість іспиту не повертається.

Для перенесення дати іспиту вам необхідно заповнити спеціальну форму.

Якщо заява про перенесення дати іспиту буде задовільнена, вам буде необхідно сплатити додатково 387 гривень адміністративного внеску.

Якщо Ви були відсутні в день проведення іспиту, не попередивши екзаменаційний відділ завчасно, вартість іспиту не повертається. При наданні оригіналу довідки з лікарні, яка підтверджує, що причиною вашої відсутності було серйозне захворювання (або інша поважна причина) повертається 75% вартості іспиту. Оригінал довідки має бути наданий не пізніше 5 днів після дати іспиту.

ПИТАННЯ

Якщо Ви маєте питання щодо екзамену IELTS, будь ласка, прочитайте інформацію для кандидатів на сайті IELTS.

Подготовка к сдаче экзамена IELTS

Выберете удобный для себя метод подготовки

ОДНОДЕННИЙ СЕМІНАР З IELTS

Ми пропонуємо інтенсивний одноденний навчальний семінар з IELTS для кандидатів, які бажають детально ознайомитися з усіма складовими частинами іспиту та навчитися ефективній методиці його складання. Група слухачів складається з 20 чоловік.

Семінар проходить англійською мовою і складається з п´яти частин:

 • загальний огляд тесту
 • ознайомлення з модулем говоріння
 • ефективні методи письма
 • підходи до читання
 • стратегії аудіювання

Семінар проходить з 10:30 до 17:30 у Британській Раді в Києві. Зареєструватися на семінар можна по електронній поштіinfo@britishcouncil.org.ua або за телефоном (044) 490-56-00.

Семінар коштує 830 грн., що сплачуються готівкою у Британській Раді в Києві або в одному з наших регіональних представництв. Семінар може відбуватися в інших великих містах України за попитом.

Для отримання більш детальної інформації стосовно запису на семінар, просимо звертатися за телефоном (044) 490-56-00. Дати найближчих семінарів:

 • 12 січня
 • 16 лютого
 • 30 березня
 • 20 квітня
 • 1 червня
 • 14 вересня
 • 19 жовтня
 • 23 листопада

БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН-КУРС ROAD TO IELTS

Международные экзамены


Спробуйте новий надзвичайно корисний курс підготовки Road to IELTS розроблений Британською Радою та Clarity English, світовим лідером у галузі дистанційної освіти

 

Що дає вам новий Road to IELTS?

 • Новий онлайновий ресурс Road to IELTS буде в нагоді при підготовці до тесту
 • Практичні розділи з електронними посібниками (e-books) для підготовки до кожного з чотирьох розділів екзамену (аудіювання, читання, письмо, мовлення).
 • Відео фрагменти та поради від кандидатів та викладачів, які звертають увагу на те, що потрібно і що не потрібно робити під час екзамену
 • Практичні тести з контролем часу для самопідготовки
 • Розділ My Progress, що допоможе порівняти свої результати з результатами інших студентів по всьому світу
 • Розділ My Profile який нагадає вам дату вашого екзамену

Що пропонує мені цей курс?

 • вправи аудіювання за умов обмеженого часу
 • відеозаписи мовленнєвих завдань, що наводять вдалі та не дуже вдалі випадки складання
 • розвиток словникового запасу та техніки складання письмових завдань
 • можливість попрацювати з автентичними текстами, які використовуються для читання на справжньому екзамені
 • розвиток словникового запасу з тем, що зазвичай використовуються на екзамені IELTS

Чи вистачить мені онлайн курсу для складання іспиту?

Курс Road to IELTS призначений для самостійної підготовки. Ми рекомендуємо поєднувати його з іншими формами навчання (одноденним підготовчим семінаром або п´яти/десятитижневим курсом).

Як і коли я отримаю доступ до матеріалів?

Ви отримаєте унікальний код доступу, щойно внесете оплату за складання іспиту IELTS. Код необхідний для реєстрації на онлайн-курс. Доступ до курсу буде припинено через 1 тиждень після складання вами письмової частини іспиту.

Якщо ви маєте запитання щодо онлайн-курсу Road to IELTS, перегляньте Запитання та Відповіді (PDF, 99 Кб).

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

Наші курси підготовки до IELTS допоможуть вам підготуватися до складання Загального або Академічного модуля. Ми пропонуємо:

 • 20-годинний інтенсивний курс підготовки до IELTS (починаючи з 11 рівня)
 • 40-годинний курс підготовки до IELTS (починаючи з 7 рівня)

Результаты экзамена IELTS

Он-лайн результаты IELTS и отчет о тесте

Результати екзамену IELTS  оприлюднюються на 13 день після складання. Результати надаються у вигляді Звіту про тест, що показує оцінку по шкалі від 1 до 9 балів. Оцінюються як кожна окрема частина іспиту, так і іспит загалом. На зворотній сторінці Звіту вказані мовні навички кандидата, що відповідають кожному балу. У цього тесту немає оцінок «склав» або «не склав». Кандидати можуть перескладати тест у будь-яку можливу дату.

ПЕРЕВІРКА РЕЗУЛЬТАТІВ ОНЛАЙН

Впродовж 28 днів після екзамену результати можна переглянути за адресою ielts-results.britishcouncil.org. Звертаємо вашу увагу, що результати у електронному вигляді є попередніми, і вони не можуть використовуватися як офіційне підтвердження оцінок IELTS.

ЗВІТ ПРО ТЕСТ

Результати екзамену оприлюднюються на 13 день після складання. Інформацію про результати тесту не можна отримати телефоном, факсом чи електронною поштою.

Кандидат може отримати лише один примірник Звіту, що надсилається поштою або надається особисто. На прохання кандидата, надіслане Британській Раді електронною поштою, ми можемо надіслати до п´яти примірників Звіту на офіційні адреси вказаних закладів безкоштовно. Попередньо ці адреси кандидат включає до пункту 24 аплікаційної форми. Якщо потрібно надіслати більше п´яти Звітів, необхідно внести додаткову оплату.

Результати іспиту дійсні 2 роки.

Запити про результати

Кандидати можуть звернутися до Британської Ради з проханням надіслати запит щодо перегляду їхніх результатів упродовж шести тижнів з дати тестування. Для того, щоб скористатися цією послугою, завантажте Форму перегляду результатів. Заповніть та надайте форму і Звіт про тест, який ви отримали раніше, а також сплатіть 60 фунтів у гривневому еквіваленті в Британській Раді в Києві.

Якщо оцінка кандидата підвищується, видається новий Звіт про результати і плата за послугу перегляду відшкодовується. Лист про результати запиту надсилається кандидату через Британську Раду

Даты экзаменов и цены IELTS

IELTS Академічний та загальний модулі

Остання дата реєстрації

Дата екзамену

Модулі

Міста

28 грудня 2012

2 лютого 2013

Академічний та Загальний

Київ, Львів, Одеса

18 січня 2013

23 лютого 2013

Академічний

Київ, Черкаси

1 лютого 2013

9 березня 2013

Академічний та Загальний

Київ, Запоріжжя

15 лютого 2013

23 березня 2013

Академічний та Загальний

Київ, Харків, Донецьк

1 березня 2013

6 квітня 2013

Академічний та Загальний

Київ, Одеса, Дніпропетровськ

22 березня 2013

27 квітня 2013

Академічний та Загальний

Київ, Львів

12 квітня 2013

18 травня 2013

Академічний

Київ

19 квітня 2013

25 травня 2013

Академічний та Загальний

Київ, Севастопіль

3 травня 2013

8 червня 2013

Академічний та Загальний

Київ, Львів, Донецьк

17 травня 2013

22 червня 2013

Академічний та Загальний

Київ, Одеса, Харків

Оплата за тест IELTS составляет 1550 гривень за экзамены 2013 года. Оплата производится в кассу Британского совета в Киеве или в представительстве Британского совета в Одессе, Донецке, Львове, Харькове, Днепропетровске или Запорожье.

 

Посмотрите видео-отзывы:

Все видео отзывы
Отзывы
Вероника, Кривой Рог (19 лет)

2 недели изучения английского языка в Лондоне и проживание в английской семье помогли мне окунуться в языковую среду.

Маргарита, Киев (23 лет)

за несколько недель обучения в школе в Лондоне я начала свободно говорить на английском языке и понимать язык

Елена, Днепр (21 лет)

я давно мечтала свободно говорить на английском языке

Все отзывы